Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 80 ετών ο Τρικαλινός Ιωάννης Δ. Παπακώστας και κηδεύεται σήμερα Πέμπτη 2 Νοεμβρίου στις 4 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Πύργου Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 2.30 το μεσημέρι.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τα παιδιά του Θεόδωρο και Δήμητρα Παπακώστα, Τζένη και Φώτη Μπαντίκο, ενώ ευτύχισε να δει και δύο εγγόνια.
Από τη ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους τους εκλιπόντα.