Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 76 ετών ο Τρικαλινός Κωνσταντίνος Ευθ. Κουφονίκος και κηδεύεται αύριο Σάββατο 13 Ιανουαρίου στις 11.30 το πρωί από τον Ιερό Ναό Γεννήσεως της Θεοτόκου στο Γοργογύρι Τρικάλων .
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τα παιδιά του Ευθύμιο Κουφονίκο, Χρυσούλα και Νικόλαο Βαλομάνδρα, ενώ ευτύχισε να δει εγγόνια και δισέγγονα.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.