Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 66 ετών ο Τρικαλινός Κωνσταντίνος Παπαναστασίου και κηδεύεται αύριο Κυριακή 14 Ιανουαρίου στις 12.30 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγ. Γεωργίου στους Αγίους Θεοδώρους Καλαμπάκας.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 11 το πρωί.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγο του Ευδοκία, τα παιδιά του Αθανάσιο και Βάια Παπαναστασίου, Βασίλειο Παπαναστασίου, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.