Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 80 ετών ο Τρικαλινός Νικόλαος Γεωργ. Καραΐσκος και κηδεύεται σήμερα στις 3 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίων Θεοδώρων Πηγής Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγό του Βάϊα, τα παιδιά του Ευτυχία και Μηνά Παπούλια, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μ. Βράντζα-Σ. Καλογιάννης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.