Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 83 ετών ο Τρικαλινός Χρήστος Ακριτίδης και κηδεύεται αύριο Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου στις 3 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Μπάρας Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει την σύζυγό του Σωτηρία, τα παιδιά του Ιωάννη και Παρθένα Ακριτίδη, Ξανθίππη και Σωτήριο Χαλιβα, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanew.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.