Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 79 ετών ο Τρικαλινός γιατρός Γεώργιος Τάτσιος και κηδεύεται σήμερα σήμερα Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου στις 12 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Παναγίας Φανερωμένης, στην Φανερωμένη Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 11.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τα παιδιά του Σοφία και Νίκο Αρβανιτίδη, Άννα Τάτσιου, αδέρφια και ανίψια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Τζέλης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.