Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 61 ετών ο Τρικαλινός συνταξιούχος εκπαιδευτικός Απόστολος Στεργ. Γιαννακός και κηδεύεται σήμερα Κυριακή 3 Δεκεμβρίου στις 3 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Παναγίας Φανερωμένης Τρικάλων .
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγό του Ειρήνη, και τα παιδιά του Στέλιο και Λάζαρο.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.