Με ελεύθερη είσοδο από τις 8:30 το βράδυ, το μουσικό πρόγραμμα στην αίθουσα εκδηλώσεων του Μουσείου αφιερώνει και αφιερώνεται σε όσους αγαπούν το λαϊκό τραγούδι και τις συνθέσεις του άξιου τέκνου των Τρικάλων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.