Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Αύριο Κυριακή 1 Οκτωβρίου στον πολυχώρο του Μορφωτικού Συλλόγου Σοφάδων (ΜΟΣΧΟΛΟΥΡΙ),θα τελεστεί ο αγιασμός για την έναρξη της νέας χρονιάς των τμημάτων του Μορφωτικού Συλλόγου Σοφάδων.
Στο πλαίσιπ του εθελοντικού και ουσιαστικού έργου του συλλόγου που δίνει διεξόδους στους νέους της περιοχής ώστε αυτοί να αξιοποιούν δημιουργικά τον ελεύθερο χρόνο τους ασχολούμενοι με πνευματικά και καλλιτεχνικά ενδιαφέροντα θα εγκαινιαστεί μόνιμη συνεργασία με τον σύλλογο γονέων παιδιών με νεοπλασματική ασθένεια «φλόγα».
Θα υπάρχει BAZAR καθώς και συνεχείς δράσεις ενίσχυσης του συλλόγου «Φλόγα».