Αγώνες και διαιτησίες στα ερασιτεχνικά Τρικάλων

By: admins
15 Μαρ 2019 00:00

Ορίστηκαν οι παρακάτω αγώνες και οι διαιτητές για το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17  Μαρτίου στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα: 
ΣΑΒΒΑΤΟ  16–03–2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ     – Πετρωτό Σταφυλας Πλοκας    – Αβρααμ Β
Μπαλκουρας Μεγαλοχωρι  – Δημητρα α Τζιοτζιος Σακκας    – Σινδρος
  Ακαδημια1- Αχιλλέας 3-0  
  Ρεπό : Ακ Αμπελακιων    
       
       
  Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου ΑΕΤ    – Πύργος Παπαγεωργοπουλος Μαρκοπουλος   – Καπερωνης
Πυργετού Πυργετός  – Μετεωρα Τουλουμης Αργυροπουλος   – Κουτσαγιας
Βαλτινού Βαλτινό   – Δημητρα β Μαργιωλης Κωστηρας    – Κατσογιαννος
  Αγ Μονη  – Πορταικός 0-3  
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  15:30
Πηγης Πηγη    – Πορταικος Κοντινος Μανασης Μ  – Αλεξοπουλος
Σαραγιων Σαραγια   – Φηκη Ζησης Τζιοτζιος   – Καλογριας
Διάβας Κρ Βρύση   – Κεφαλ/σο Μανασης Κ Καπερωνης  – Κωστηρας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Νεοχωρι Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Σταφυλας
Πύργου Πύργος   – Ταξιάρχες Πετσας Μπαλας Χ  –  Παπαγεωργοπουλος
Μπάρας Αχιλλέας  – Καστράκι Δουλοπουλος Παφης    – Τουλουμης
Καλυβιων Καλύβια  – Αγ Μονη Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Αποστολου
  Πυργετός  – ΑΕΤ 3-0  
  Γλύνος  – Δημητρα 0-3  
       
       
  Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Μεγαρχης Ανταλλάξιμα   – Μπελετσι Μαργιωλης Ρατζας     – Κατσογιαννος
Λιλης Λιλη   – Γενεσι Ανδριοπουλος Τατσιοπουλος   – Ντινος
  Φωταδα  – Ελεθερ/ρι Ματαιώνεται  
       

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βασιλικής Βασιλική  – Κηπάκι Πετσας Αλεξοπουλος   – Τζιοτζιος
Γριζάνου Γριζανο  – Ακαδημια 1 Ζησης Μαρκοπουλος  – Παφης
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Λόγγος Κουτσαγιας Σταφυλας   – Καπερωνης
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Πετρωτό Μανασης Μ Καψουρας   – Σινδρος
Χρυσαυγης Αστερας   – Κρήνη Τουλουμης Αργυροπουλος  – Κατσογιαννος
Ζάρκου Ζάρκο  – Κεραμιδι Μανασης Κ Νταλουκας   – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Ριζαριό Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος-Μπαλας  Χ
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αρδάνι Κοντινος Πλοκας   – Κωστηρας
  Ρεπό : Καρυες    
       
  Κ    12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Βαλτινό Λεωνιδας Κ  
       
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Γόμφων Γόμφοι   – Βαλτινό Πετσας Καλογριας   – Αργυροπουλος
Δενδρ/ριου Δενδροχωρι  – Λυγαρια Κοντινος Μπαλας   – Μανασης Μ
Πρίνου Πρίνος  – Φωτεινό Δουλοπουλος Ανδριοπουλος – Καψουρας
Μουριας Δροσερό  – Πιαλεία Κουτσαγιας Σταφυλας  – Παπαγεωργοπουλος
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Θεόπετρα Λεωνιδας Σ Νταλουκας  – Λεωνιδας Κ
Βυτουμας Βυτουμα  – Τζουρτζια Μανασης Μ Αλεξοπουλος  – Μπαιρακταρης
  Ροπωτό  – Κεφαλ/κος 3-0  
  Ασπρ/τος  – Φιλύρα 3-0  
  Ρεπό : Παλ/ρο    
       
  Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Πύργου Πύργος   – Μεγαλ/ρι Τουλουμης  
Αγ Μονης Αγ Μονη -Ακ Αμπελακιων Καπερωνης  
Φλαμουλίου ΑΟΤ  – Αχιλλέας Σινδρος  
Μπαλκουρας Δημητρα α  – Καρυες Πλοκας  
  Μετεωρα α – Νεοχωρι 0-3  
  Ρεπό : Ακαδημια 1 α    
       
  Κ    12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Σαραγιων Συνοικία 2017  – Πύργος β Σακκας  
Πηγης Πηγη    – Δημητρα β Κωστηρας  
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πορταικος Μαρκοπουλος  
Ακαδημια 1 Ακαδημια 1 β  – Πυργετός Τζιοτζιος  
       
  Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Μεγαλ/ριου Πατουλια  – Λεπτοκαρυα Μαργιωλης Τατσιοπουλος   – Ράτζας
Σαραγιων Συνοικια   – Παλ/ργος Παφης Κουτσαγιας  – Κατσογιαννος
       
  Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Προδρομου Πρόδρομος -Ασπροκκλησια Αποστολου Αβρααμ  Β  – Ντινος

 

Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews