Αγώνες και Διαιτητές στο Ερασιτεχνικό

Ορίστηκαν οι αγώνες και οι διαιτητές για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Φεβρουαρίου 2019.
 
ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 02 – 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ  141ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
Αγ ΓεωργίουΑκ Αμπελακιων – ΠετρωτόΠαπαγεωργοπουλοςΚουτσαγιας Ε  – Πλοκας
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1  – Μεγαλ/ριΝτινοςΣινδρος    – Σακκας
 Αχιλλεας  – ΑΟΤ0-3 α.α. 
 Ρεπό : Δημητρα α  
    
 Κ  141ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΒαλτινουΒαλτινό – ΠυργετόςΤουλουμηςΑβρααμ  Β  – Κωστηρας
ΛογγακιουΔημητρα β  – ΑΕΤΤζιοτζιοςΚαπερωνης  – Μαρκοπουλος
 Πορταικός-Μετεωρα3-0 α.α. 
 Αγ Μονη  – Πύργος0-3 α.α. 
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
ΝεοχωριουΝεοχωρι  – ΤαξιάρχεςΠετσαςΣταφυλας   –  Αλεξοπουλος
Κεφαλ/σουΚεφαλ/σο  – ΚαστράκιΔουλοπουλοςΠαπαγεωργοπουλος  – Καλογριας
ΦήκηςΦήκη      – Αγ ΜονηΚοντινοςΜανασης Μ  – Αποστολου
ΠύληςΠορταικός  – ΔημητραΚουτσαγιαςΚωτουλας  – Λεωνιδας Κ
ΔιάβαςΚρ Βρύση  – ΚαλύβιαΛεωνιδας ΣΤζιοτζιος   – Ντινος
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι  – ΑχιλλέαςΖησηςΠαφης     –  Ανδριοπουλος
ΠυργετουΠυργετός  – ΠύργοςΜανασης ΚΝταλουκας  – Ράτζας
 Πηγη    – ΑΕΤ3-0 α.α. 
 Σαραγια   – Γλύνος3-0 α.α. 
    

 
ΚΥΡΙΑΚΗ    17 – 02 – 2019
 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ    121ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΠυργουΠύργος  α  – ΑχιλλέαςΠετσας 
Αγ ΓεωργίουΑκ Αμπελακιων – ΝεοχωριΠαπαγεωργοπουλος 
ΜπαλκουραςΜεγαλ/ρι  – ΚαρυεςΠλοκας 
Αγ ΜονηςΑγ Μονη  – Ακαδημια 1 αΣταφυλας 
 Δημητρα α -Μετεωρα α3-0 α.α. 
 Ρεπό : ΑΟΤ  
    
    
 Κ   122ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – Μετεωρα βΜουστακας 
ΠυργετούΠυργετός  – ΠηγηΑβρααμ Β 
ΣαραγιωνΣυνοικία  – Δημητρα βΣακκας 
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1 β  – ΒαλτινόΑργυροπουλος 
Βοηθ ΠυργουΠυργος β  – ΠορταικόςΜαρκος 
    
    
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΚηπακίουΚηπάκι   – Ακ ΑμπελακιωνΖησηςΚαλογριας  – Ανδριοπουλος
ΡιζώματοςΠαραληθαίοι  – ΑστεραςΜανασης ΜΣινδρος   – Μαργιωλης
ΒασιλικήςΒασιλική   – ΖάρκοΜανασης ΚΤουλουμης  – Καψουρας
Αγ ΚυριακήςΑκαδημια 1  – ΟικουμενιοςΚωτουλαςΜπαλας Χ  – Τατσιοπουλος
ΛόγγουΛογγος  – Αγ ΚυριακήΠαφηςΚαπερωνης  – Μαρκοπουλος
ΠετρωτούΠετρωτό  – ΑρδάνιΚοντινοςΚωστηρας  – Ντινος
ΚρήνηςΚρηνη   – ΡιζαριοΚουτσαγιαςΝταλουκας  – Ράτζας
ΚαρυωνΚαρυες  – ΚεραμίδιΤζιοτζιοςΚουτσαγιας  – Κατσογιαννος
 Ρεπό : Γριζάνο  
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΒαλτινούΒαλτινό  – ΡοπωτόΔουλόπουλοςΚαπερωνης  – Καλογριας
ΠρίνουςΠρινος  –  ΑσπροβαλτοςΖησηςΠαφης   – Αποστολου
ΓόμφωνΓόμφοι  – ΔροσερόΜανασης ΚΜαρκοπουλος  – Ράτζας
ΛυγαριαςΛυγαρια  – ΧρυσομηλιαΚουτσαγιαςΤζιοτζιος  – Ντινος
ΦωτεινουΦωτεινό  – ΒυτουμαςΚωτουλαςΤουλουμης  – Σινδρος
Παλ/ρουΠαλ/ρο   – ΠιαλειαΚοντινοςΝταλουκας  – Μανασης Μ
 Κεφαλ/κος  – Τζουρτζια0-3 α.α. 
 Φιλύρα  – Θεόπετρα0-3 α.α. 
 Ρεπό : Δενδροχώρι  

 



Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή