Στην τελική ευθεία μπήκαν οι εργασίες στην πλατεία ΟΤΕ και πιο συγκεκριμένα στις οδούς Χατζηπέτρου & 25ης Μαρτίου. Πλέον η αγωνία στους καταστηματάρχες είναι έκδηλη καθώς μπαίνουμε στην τελική ευθεία για την έναρξη του Μύλου των Ξωτικών.
Σύμφωνα με τοποθέτηση του προέδρου της ΔΕΥΑΤ Άκη Αναστασίου στο trikalanews μέχρι τις 15 Νοεμβρίου το έργο αναμένεται να παραδοθεί.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.