Εύκολη επικράτηση για τα Trikala Basket που στο Νέο Κλειστό Ιωαννίνων κέρδισαν με 72-92 τον ΑΓΣΙ για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.