Από το Τμήμα Εμπορικών Δραστηριοτήτων του Δήμου Τρικκαίων, γίνεται γνωστό στους πωλητές λαϊκών αγορών και στο καταναλωτικό κοινό, ότι λόγω της αργίας του Αγίου Πνεύματος η αγορά της Δευτέρας 17-6-2019 δεν θα λειτουργήσει. Αντιθέτως, θα λειτουργήσει κανονικά η αγορά του Σαββάτου στις 15-6-2019 .
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.