Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Μαζί παρακολούθησε η …τριάδα το τελετουργικό του Αγιασμού των υδάτων στα Τρίκαλα.
Οι εικονιζόμενοι …δεξιοί δείχνουν μεγάλη ανυπομονησία για τον χρόνο διεξαγωγής των Εθνικών εκλογών, τόση ανυπομονησία που ζητούσαν άλλη μια …τριάδα για να φτιάξουν το …ψηφοδέλτιο του Νομού και να προχωρήσει η διαδικασία…