Με απόφαση την δημάρχων Τρικκαίων, Καλαμπάκας, Πύλης και Φαρκαδόνας τη Δευτέρα 6/2/2023, η έναρξη μαθημάτων στις σχολικές μονάδες αρμοδιότητάς τους που θα ξεκινήσει στις 09:00 το πρωί, λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών και παγετού!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.