Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Με βροχή η έναρξη της εβδομάδας στα Τρίκαλα.
Με απότομη αλλαγή του καιρικού σκηνικού ξεκίνησε η εβδομάδα στα Τρίκαλα και από το καλοκαίρι, βρέθηκαν απότομα στο φθινόπωρο.
Η βροχή έφερε ταλαιπωρία για όσους κινήθηκαν στο κέντρο της πόλης για να επισκεφθούν την εβδομαδιαία λαϊκή αγορά, καθώς ήταν απροετοίμαστοι για βροχή, ενώ το φθινοπωρινό σκηνικό αναμένεται να διαρκέσει –σύμφωνα με τους Μετεωρολόγους και αύριο.