Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο πλευρό των πλημμυροπαθών του Νομού
Την Δευτέρα 11/9/23 αντιπροσωπεία της ΔΕΕΠ ΝΔ Τρικάλων με επικεφαλής τον Πρόεδρο Γιάννη Κουτσονάσιο, τον Πρόεδρο της ΔΗΜΤΟ Τρικάλων Ηλία Τσιμπίδα και τον Αναπλ. Γραμματέα Οργανωτικού Γιώργο Κυριάκη μετέβη στο Γηροκομείο Μ.Καλυβίων της Ιεράς Μητρόπολης Τρίκκης, Γαρδικίου & Πύλης και παρέδωσαν στον Πρωτοσύγκελλο Αρχιμ. π. Αλέξιο Κανίνα ποσότητα εμφιαλωμένου νερού για τους τρόφιμους του Γηροκομείου .
Αυτές τις δύσκολες ώρες πρέπει όλοι με τον τρόπο που μπορεί ο καθένας να είμαστε δίπλα στους πλημμυροπαθείς του Νομού μας.