Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Δημόσια αντιπαράθεση με κατηγορία για «κλοπή» άρθρου…
Τα «χρόνια πολλά» στην Μάνη Γιαννοτάκη επιχείρησε να ευχηθεί η Κοινωνιολόγος Ιωάννα Χαρμπέα μέσω Facebook και όταν διαπίστωσε ότι η εορτάζουσα είχε χρησιμοποιήσει δικό της άρθρο ως δικό της, έγινε η «έκρηξη»…
Οι οργισμένες αναρτήσεις έδιναν και έπαιρναν και ακολούθησε η «διαγραφή» της Κοινωνιολόγου από την κ. Γιαννοτάκη που «πυροδότησε» νέες αναρτήσεις…
Σημεία των καιρών ειδικά η απροκάλυπτη κλοπή μέσω facebook της «πνευματικής ιδιοκτησίας» που φαίνεται ότι από τους μετρ του είδους «δημοσιογράφους» έχει επεκταθεί παντού…