Από την υπηρεσία υδρεύσεως της Δ.Ε.Υ.Α.Τ. ανακοινώνεται ότι αύριο Τετάρτη 12/2/2020 λόγω διαρροής αγωγού στο δίκτυο ύδρευσης στην οδό Ματαραγκιώτου, πιθανόν να σημειωθεί πτώση πίεσης στους υψηλούς ορόφους στο κέντρο της πόλης, η οποία θα διαρκέσει από τις 09:00π.μ. έως τις 14:00μ.μ..
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.