Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Τρικάλων μετά από σχετική διευκρίνιση του αρμόδιου Υπουργείου, γνωστοποιεί ότι για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Τρικάλων, που θα γίνουν στις 3 και 4 Δεκεμβρίου 2017 από ώρα 8 το πρωί έως τις 8 το βράδυ στην αίθουσα διαλέξεων του Επιμελητηριακού κτιρίου, τα νομικά πρόσωπα που δεν έχουν υποβάλει το έντυπο υπόδειξης των εκπροσώπων τους που θα ασκήσουν το εκλογικό δικαίωμα της επιχείρησης, μπορούν να το υποβάλλουν έως την Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου και ώρα 1 το μεσημέρι στα γραφεία του Επιμελητηρίου.
Υπενθυμίζεται ότι οι ψηφοφόροι ασκούν το εκλογικό τους δικαίωμα αυτοπροσώπως, υποδεικνύοντας την αστυνομική τους ταυτότητα και υπογράφοντας σχετική υπεύθυνη δήλωση και μπορούν να ψηφίσουν έως και 3 υποψηφίους (3 σταυρούς) του τμήματος που ανήκει η επιχείρηση τους.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στα γραφεία του Επιμελητηρίου (τηλ. 2431074720 και 2431027943 εσωτ. 102).