Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σας γνωστοποιούμε ότι την 15ην Αυγούστου πανηγυρίζει η Ιερά Μονή Κοιμήσεως Θεοτόκου Σπηλιάς.
Σήμερα και ώρα 7.30 το απόγευμα θα τελεσθεί Πανηγυρικός Εσπερινός με αρτοκλασία και θα ψαλούν τα εγκώμια στην Θεοτόκο .
Την Κυριώνυμο ημέρα θα τελεσθεί Πανηγυρική Θεία Λειτουργία στο παλαιό Καθολικό της Μονής το οποίο και εορτάζει από τις 5 έως τις 7 το πρωί και Πανηγυρική Θεία Λειτουργία στο Νέο Καθολικό της Μονής από τις 7.30 έως και τις 10.30 το πρωί.
Στις 7 το απόγευμα, θα τελεσθεί το Κτητορικόν Μνημόσυνον
Εκ της Ιεράς Μονής