Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ισχυρό μήνυμα από την Ιερά Μητρόπολη Τρίκκης και Σταγών, που στηρίζει το έργο του Κέντρου Συμβουλευτικής Υποστήριξης Γυναικών Θυμάτων Βίας Δήμου Τρικκαίων.
Στη φωτογράφιση των ιερέων με τον αντιδήμαρχο Κοινωνικής Μέριμνας του Δήμου Τρικκαίων Κώστα Ψύχο, εστάλη ξανά το μήνυμα της εκστρατείας του Κέντρου με τίτλο «ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΒΙΑ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ».
Παρόντα και στα στελέχη του Κέντρου, που συνεχίζουν την εκστρατεία στον Δήμο Τρικκαίων.