Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το KEK της Γενικής Συνομοσπονδίας Επαγγελματιών Βιοτεχνών Εμπόρων Ελλάδας Παράρτημα Θεσσαλίας (ΚΕΚ ΓΣΕΒΕΕ) ενημερώνει τους χειριστές τροφίμων, οι οποίοι παρακολούθησαν επιτυχώς στα Τρίκαλα το πρόγραμμα εκπαίδευσης του ΕΦΕΤ «Βασικές αρχές στην υγιεινή και ασφάλεια τροφίμων», ότι σήμερα και αύριο πρόκειται να διεξαχθούν από τον ΕΦΕΤ γραπτές εξετάσεις αξιολόγησης των χειριστών.
Οι εξετάσεις αξιολόγησης θα λάβουν χώρα στις εγκαταστάσεις του Κέντρου Ανάπτυξης Ελληνικού Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας (ΚΑΕΛΕ – Παράρτημα Τρικάλων), Σωκράτους 18.
Οι χειριστές τροφίμων που επιμορφώθηκαν από το ΚΕΚ ΓΣΕΒΕΕ μπορούν να προσέλθουν στις εγκαταστάσεις του ΚΑΕΛΕ Τρικάλων αύριο από τις 12 έως τις 2.30 το μεσημέρι. Η μέγιστη διάρκεια της εξέτασης είναι 30 λεπτά.
Για οποιαδήποτε διευκρίνηση μπορείτε να επικοινωνήσετε με την ΟΕΒΕ Ν. Τρικάλων, Απόλλωνος 10, τηλ. 2431028465 ή με το ΚΕΚ ΓΣΕΒΕΕ, Καστοριάς 2α, Λάρισα, τηλ.: 2410579876.
ΚΕΚ ΓΣΕΒΕΕ Παράρτημα Θεσσαλίας