Το Σωματείο Επιπλοποιών, Ξυλουργών και Συναφών Επαγγελμάτων ν. Τρικάλων ανακοίνωσε πως η αυριανή εκδήλωση αναβάλλεται για το επόμενο Σάββατο 11 Μαρτίου, λόγω του δυστυχήματος των Τεμπών.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.