Συμμετέχοντας στο πένθος των θυμάτων του τραγικού δυστυχήματος στα Τέμπη το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. Τρικάλων αναβάλλει όλες τις προγραμματισμένες αθλητικές διοργανώσεις για το Σαββατοκύριακο 04 – 05.03.2023
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.