Η ανακοινωθείσα για την Κυριακή 5 Μαρτίου εκδήλωση του ΣΦΜΤ αναβάλλεται για την Κυριακή 19 Μαρτίου, τη ίδια ώρα και στο ίδιο μέρος, στα πλαίσια του εθνικού πένθους και της οδύνης για τα θύματα της πρωτοφανούς σιδηροδρομικής τραγωδίας των Τεμπών.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.