Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Θα διεξαχθεί 22 και 23 Σεπτεμβριού
Σας ενημερώνουμε ότι λόγω των άσχημων καιρικών φαινομένων που έπληξαν τον νομό μας το 2ο Τουρνουά Χρήστος Γκότας αναβάλλεται και δεν θα διεξαχθεί στις 8/9/2023 και
9/9/2023.
Η νέα ημερομηνία του που θα διεξαχθεί το Τουρνουά είναι Παρασκευή 22
Σεπτεμβρίου 2023 και Σάββατο 23 Σεπτεμβριού 2023.
Να θυμήσουμε ότι οι ομάδες που λαμβάνουν μέρος παραμένουν οι ίδιες:ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ-TRIKALA BASKET.