Από το Δ.Σ του Συλλόγου Αργιθεατών ν. Τρικάλων ανακοινώνεται ότι, η προγραμματισμένη για τις 8 Μαρτίου 2020 εκδήλωση ως «Απογευματινό», ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ για μεταγενέστερη ημερομηνία, η οποία ευκαιριακά θα γίνει γνωστή.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.