Την πολυαγαπημένη μας μητέρα, γιαγιά, αδελφή και θεία Καλλιόπη Αργυροπούλου, ετών 87, που απεβίωσε στις 11-4-2019, κηδεύουμε στο Χοφ Γερμανίας.
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΑΝΝΑ ΜΠΟΥΡΑ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΠΟΠΗ ΚΑΙ ΝΙΚΟΣ
ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ
ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ
ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.