Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Τον πολυαγαπημένο μας πατέρα, παππού και αδελφό Ευάγγελο Καρρά, ετών 90, κηδεύουμε τη Δευτέρα 6 Μαΐου και ώρα 1:30.μ.μ. στον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Μεγαλοχωρίου Τρικάλων.
Παρακαλούμε τους συγγενείς και φίλους να συνοδεύσουν την εκφορά του.
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Αχιλλέας & Ρούλα Καρρά
Βασιλική & Δημήτριος Τζέλης
ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ Χρήστος Καρράς
Αθανάσιος & Μαριάνθη Καρρά
Ελευθερία Καρρά
ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ
ΤΑ ΔΙΣΕΓΓΟΝΑ
OI ΛΟΙΠΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ
Σημείωση: Η σορός θα μεταφερθεί στον Ιερό Ναό Δευτέρα 6 Μαΐου και ώρα 12:30.μ.μ.