Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 90 ετών η Κασσιανή Κουτσογιάννη
Η νεκρώσιμος ακολουθία θα γίνει την Τετάρτη 2 – 11 – 2022 και ώρα 1.00μ.μ. , στο Μητροπολιτικό Ιερό Ναό Αγίου Βησσαρίωνα Καλαμπάκας . Παρακαλούμε τους συγγενείς και φίλους να προσέλθουν και συνοδεύσουν την εκφορά της .
Αφήνει πίσω της τα παιδιά της Κική Κουτσογιάννη και Γιώργο Λαϊτσα, Δημήτρη Κουτσογιάννη, εγγόνια, δισέγγονο, λοιπούς συγγενείς και φίλους.
Η σορός θα μεταφερθεί στο Μητροπολιτικό Ιερό Ναό Αγίου Βησσαρίωνα Καλαμπάκας , την Τετάρτη 2 – 11 – 2022 και ώρα 12.30μ.μ.
Παράκληση της οικογένειας αντί στεφάνων τα χρήματα να δοθούν στο ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΙΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΝΕΟΠΛΑΣΜΑΤΙΚΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΄΄ ΦΛΟΓΑ΄΄
Την τελετή επιμελείται το γραφείο τελετών « Παναγιώτου »
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.