Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 85 ετών ο Ευθύμιος Βαλκανιώτης.
Η κηδεία του θα γίνει την Πέμπτη 27 – 10 – 2022 και ώρα 4.00μ.μ. , στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου στο Παλαιοχώρι Καλαμπάκας .
Ο εκλειπών αφήνει πίσω του την σύζυγό του Σωτηρία, τα παιδιά του Χρήστος Βαλκανιώτη και Ευθαλία Πρέβεζα, Βασίλειο Βαλκανιώτη, Στυλιανή Βαλκανιώτη και Δημήτριο Κοντό λοιπούς συγγενείς και φίλους.
Η σορός θα μεταφερθεί στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου στο Παλαιοχώρι Καλαμπάκας , την Πέμπτη 27 – 10 – 2022 και ώρα 3.30μ.μ.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο τελετών « Παναγιώτου »
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.