Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 77 ετών ο Ιωάννης Μπελεμέζης.
Η κηδεία του θα γίνει την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 17.00μ.μ. στον Ιερό Ναό Αγίου Οικουμενίου Σεισμόπληκτα Τρικάλων.
Αφήνει πίσω την σύζυγό του Φωτεινή, τα παιδιά του Δημήτριο & Αικατερίνη Μπελεμέζη, Ανδρέα & Άννα Μπελεμέζη, Ελένη & Ιωάννη Φούντα, τα εγγόνια του, λοιπούς φίλους και συγγενείς.
Η σορός θα μεταφερθεί στον Ιερό Ναό Πέμπτη 27/10/2022 και ώρα 16:30μ.μ.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο τελετών Βάιος Γεροκώστας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.