Σήμερα το απόγευμα στις 6.00, στον Ιερό Ναό των Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Τρικάλων, θα τελεστεί ο Αγιασμός επί τη ενάρξη του Κύκλου Μελέτης της Θείας Λειτουργίας για 2η χρόνια στα πλαίσια του Επιμορφωτικών σεμιναρίων Ορθοδόξου Πίστεως για το Εκκλησιαστικό Έτος 2022-2023.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.