Ο ΑΣ Μετέωρα καλεί όλους τους φιλάθλους να βρεθούν σήμερα Πέμπτη 23 Μαρτίου στις 15:30 στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας για να στηρίξουν την ομάδα στον αγώνα με το Νεοχώρι για την Προημιτελική Φάση του Ερασιτεχνικού Κυπέλλου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.