Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Παρεμβάσεις στην πόλη των Τρικάλων για τα μάτια των …επισκεπτών.
Ευτυχώς που είναι και οι …επισκέπτες της πόλης και γίνονται παρεμβάσεις από την Δημοτική Αρχή Τρικάλων.
Εξαιτίας των επισκεπτών της πόλης που έβλεπαν και αυτή το …χάλι με τις πινακίδες πληροφοριών της πόλης, η Δημοτική Αρχή Τρικάλων από …ντροπή, φιλοτιμήθηκε να προχωρήσει στο αναγκαίο λίφτινγκ…
Πρώτα (τι στην ευχή) στην διαδρομή έξω από την πόλη που οδηγεί περιφερειακά στον «Μύλο των Ξωτικών», στην συνέχεια πινακίδες μέσα σε κομβικά σημεία της πόλης ώστε να δίνονται κατευθύνσεις στους επισκέπτες για σημεία τουριστικού ή αρχαιολογικού ενδιαφέροντος, είτε βασικών υπηρεσιών εντός της πόλης.
Ας είναι καλά τα …Ξωτικά