H νέα Διοίκηση της ομάδος του Α.Σ. Μετέωρα συγχαίρει τη νέα διοίκηση του ποδοσφαιρικού σωματείου «Βράχος» Καστρακίου και εύχεται στο Πρόεδρο κ. Βασίλη Χουτέα και σε όλα τα μέλη του Δ.Σ., υγεία και καλή επιτυχία στο έργο τους.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.