Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Νέα «μύθια» σε συνεδρίαση του κορυφαίου θεσμικού (υποτίθεται) Οργάνου του Δήμου Τρικκαίων το Δημοτικό Συμβούλιο…
Κάποια στιγμή, ο Δημήτρης Παπαθανασίου και ενώ η συνεδρίαση ήταν σε εξέλιξη, έθεσε θέμα απαρτίας βλέποντας τα αδειανά έδρανα των Δημοτικών Συμβούλων, με τον Πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Μιχάλη Λάππα, να «γράφει» … ιστορία, με την απάντηση «υπάρχει απαρτία υπάρχουν και άλλοι εδώ … τριγύρω»…
Για γέλια και για κλάματα για το που κατάντησε το Δημοτικό Συμβούλιο…