«Τελικός» με Σπάρτη για τον ΑΟΤ την Τετάρτη 6/3

Δεν έχει άλλα περιθώρια απώλειας βαθμών ειδικά εντός έδρας ο Α Ο Τρίκαλα και την Τετάρτη 6 Μαρτίου το ματς με την Σπάρτη στο στάδιο Τρικάλων, είναι ένας "τελικός" επιβίωσης για την ομάδα των Τρικάλων στην φουτμπολ λιγκ. 
 
ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ
 
> Παιδιά έως 12 ετών : δωρεάν
-> ΘΥΡΑ 4 : 10 €
-> ΘΥΡΑ 1 : 5 €
*Οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας εισέρχονται στις θύρα που αντιστοιχεί το εισιτήριο τους.
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Tετάρτη 6 Μαρτίου
14:00 Απόλλων Πόντου – Ηρόδοτος
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Στεφανής (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)
15:00 Τρίκαλα – Σπάρτη
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Μάνος (Λάρισας)
4ος: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)
15:00 Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Νιδριώτης (Αθηνών), Λιόντος (Ηπείρου)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
15:00 Εργοτέλης – Βόλος (ΕΡΤ 3)
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής)
15:00 Παναχαϊκή – Αήττητος Σπάτων
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας), Ζήρδας (Αθηνών)
4ος: Περράκης (Αθηνών)
15:00 Αιγινιακός – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)
15:00 Δόξα Δράμας – Κέρκυρα
Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
17:00 ΑΟΧ-Κισσαμικός – Πλατανιάς (ΕΡΤ 3)
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Παγουρας (Βοιωτίας), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ 40-17 44
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 27-16 36
3. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 26-14 32
4. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 18-13 32
5. AOK ΚΕΡΚΥΡΑ 20-15 31
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 17-15 30
7. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 25-20 28
8. ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 22-16 27
9. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 20-23 24
10. ΗΡΑΚΛΗΣ 20-18 24
11. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 10-20 22
12. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 14-20 21
13. ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12-25 19
14. Α Ο ΤΡΙΚΑΛΑ 15-21 18
15. ΣΠΑΡΤΗ 14-26 15
16. ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 15-36 13
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3 ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ
Ο επόμενος αγώνας για τον ΑΟΤ είναι την προσεχή Κυριακή 10 Μαρτίου στο γήπεδο Νεάπολης με τον Βόλο ΝΠΣ. Το πρόγραμμα:
Σάββατο 9 Μαρτίου
15.00 Καραϊσκάκης Άρτας – Παναχαϊκή (ΕΡΤ3)
Κυριακή 10 Μαρτίου
15.00 Σπάρτη – Ηρακλής
15.00 Βόλος – ΑΟ Τρίκαλα
15.00 Αήττητος Σπάτων – Απόλλων Λάρισας
15.00 Πλατανιάς – Εργοτέλης
15.00 Ηρόδοτος – ΑΟΧ Κισσαμικός
15.00 Δόξα Δράμας – Αιγινιακός
17.00 Κέρκυρα – Απόλλων Πόντου (ΕΡΤ3)


Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή