Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Για ακόμη μια φορά τυπικότατος και νομοταγής ο πρώην Δήμαρχος Τρικκαίων και Επικεφαλής της Δημοτικής Παράταξης «Τρίκαλα Συμπολιτεία» Χρήστος Λάππας, που προτίμησε την έγκριση του Δημοτικού Συμβουλίου για να πάρει 2μηνη άδεια.
Το Δημοτικό Συμβούλιο, του χορήγησε ομόφωνα την άδεια και ουσιαστικά έδειξε τον …δρόμο και σε άλλους δημοτικούς Συμβούλους που έχουμε κάνει …μαύρα μάτια να τους δούμε σε συνεδριάσεις του Σώματος, έχοντας άδεια από την …σημαία…