«Δεν βρίσκω τις κατάλληλες λέξεις να πω ευχαριστώ. Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου. Το ποσό που συγκεντρώθηκε καλύπτει τα έξοδα που απαιτούνται για ένα εύλογο διάστημα της φιλοξενίας του Κωνσταντίνου στο Κέντρο Αποκατάστασης για αυτό και δεν απαιτούνται άλλα χρήματα. Ευχαριστώ όλους όσοι μας στήριξαν και μας πρόσφεραν την οικονομική τους βοήθεια και δεν χρειάζεται να βάζουν πλέον χρήματα στο λογαριασμό» αναφέρει.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.