Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνελήφθη, σήμερα τα ξημερώματα στο Βόλο, από αστυνομικούς της Ο.Π.Κ.Ε. Βόλου, ένας 35χρονος.
Κατά τον έλεγχο βρέθηκε στην κατοχή του και κατασχέθηκε μικροποσότητα ναρκωτικών δισκίων, χωρίς την απαιτούμενη ιατρική συνταγή. Επίσης, στην κατοχή του 35χρονου βρέθηκε και κατασχέθηκε μία χάρτινη συσκευασία με μικροποσότητα σκόνης, η χημική σύνθεση της οποίας ερευνάται.
Επίσης, συνελήφθησαν, χθες το βράδυ στο Βόλο, από αστυνομικούς της Ο.Π.Κ.Ε. Βόλου, δύο Πακιστανοί, ηλικίας 20 και 23 ετών.
Κατά τον έλεγχο βρέθηκε στην κατοχή τους και κατασχέθηκε μία νάιλον συσκευασία με ποσότητα κάνναβης, βάρους 19,6 γραμμαρίων.
Τέλος, συνελήφθη, χθες το βράδυ στο Βόλο, από αστυνομικούς της Ο.Π.Κ.Ε. Βόλου, ένας 30χρονος Αλβανός, διότι κατά τον έλεγχο βρέθηκε στην κατοχή του και κατασχέθηκε μία νάιλον συσκευασία με μικροποσότητα κάνναβης.