Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Συνελήφθη στον Βόλο από Αστυνομικούς της ΟΠΚΕ της Αστυνομικής Διεύθυνσης Μαγνησίας, 20χρονος, διότι βρέθηκε στην κατοχή του και κατασχέθηκε συσκευασία με μικροποσότητα χασίς.
Επίσης, συνελήφθη στον Βόλο, από Αστυνομικούς του Τμήματος Τροχαίας Βόλου της Αστυνομικής Διεύθυνσης Μαγνησίας, 33χρονος, διότι βρέθηκε στην κατοχή του και κατασχέθηκε συσκευασία με μικροποσότητα χασίς.