Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Μπορεί η κακοκαιρία να δημιούργησε προβλήματα στο Νομό Τρικάλων, έδωσε όμως και την ευκαιρία για Κυριακάτικη βόλτα στα χιόνια.
Την τιμητική τους είχαν σήμερα το Περτούλι και η Ελάτη, με την επισκεψιμότητα να είναι ιδιαίτερα αυξημένη.
Μικροί και μεγάλοι έβαλαν τα σκουφιά τους και έφυγαν για σκι, παιχνίδια και …selfies!
Το πρόγραμμα φυσικά, περιλάμβανε φαγητό, κρασί και τζάκι.
Το θετικό είναι ότι δεν καταγράφηκαν προβλήματα στο οδικό δίκτυο, με τα μηχανήματα της Πολιτικής Προστασίας του Νομού να βρίσκονται επί ποδός για να το κρατήσουν ανοιχτό.