Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Τα παιδιά των μηχανικών που πέτυχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις εισαγόμενα στην τριτοβάθμια εκπαίδευση κατά τα έτη 2016 και 2017 θα βραβεύσει το ΤΕΕ / Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας, σε εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 4 Ιανουαρίου στις 6 το απόγευμα στην αίθουσα εκδηλώσεων «Ιωάννης Βαρνάς», Καλλιθέας 7, στη Λάρισα.
Τα ονόματα των επιτυχόντων θα πρέπει να δηλωθούν στα γραφεία του ΤΕΕ, Καλλιθέας 7 ή τηλεφωνικά (2410257866) μέχρι την Παρασκευή 29 Δεκεμβρίου.