Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ιατρικού Συλλόγου Τρικάλων με το άγγελμα του θανάτου του Νευρολόγου Ιατρού Ευθύμιου Ζιανού συνήλθε εκτάκτως και ομόφωνα αποφάσισε.
1. Να παραστεί σύσσωμο το Δ.Σ. στην τελετή ταφής.
2. Να εκφράσει τα συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
3. Να διαθέσει χρηματικό ποσό για κοινωφελή σκοπό.
4. Να δημοσιευθεί το παρόν στο τοπικό τύπο.-
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΕΩΡ. ΠΕΤΡΟΥ
Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΧΡ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ