Το Σωματείο Αρτοποιών Ν. Τρικάλων ενημερώνει το καταναλωτικό κοινό ότι θα πρέπει να προμηθευτεί ψωμί για 3 ημέρες, λόγω της αργίας των Φώτων το ερχόμενο Σάββατο 6 Ιανουαρίου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.