Το γιόρτασαν οι ερυθρόλευκοι
Με πολλά συγχαρητήρια στην νίκη του Θρύλου ξεκίνησε χθες, Πέμπτη, το βράδυ το Δημοτικό Συμβούλιο στα Τρίκαλα.
Αφού ο πρόεδρος κ. Γιώργος Παναγιώτου χαρακτήρισε την Πέμπτη «την επόμενη μιας μεγάλης μέρας για το ελληνικό ποδόσφαιρο», μέλη «στόλισαν» τα έδρανά τους με κασκόλ του… Γαύρου, πειράζοντας τον κ. Σακκά, που ως γνωστόν είναι ΑΕΚτζης.
Βέβαια για να επαναφέρει την τάξη και να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες, ο κ. Παναγιώτου επισήμανε ότι «κανονικά μόνο κασκόλ του ΑΟΤ θα έπρεπε να βλέπαμε».