Με χαμόγελο και…φτυάρι
Πραγματοποιήθηκε σήμερα, Σάββατο, στο Δασάκι του Δενδροχωρίου δενδροφύτευση με την συμμετοχή δεκάδων νεαρών παιδιών.
Στην όμορφη ενέργεια συμμετείχε ο Δήμος Τρικκαίων, η Τοπική Κοινότητα Δενδροχωρίου, το Δημοτικό σχολείο, το φροντιστήριο αγγλικών Στέμη Κουρόγιωργα, οι αντιδήμαρχοι Σάκης Σκρέκας, Έφη Λεβέντη, Κώστας Αργυρίου και ο πρόεδρος της ΔΕΥΑΤ κ. Μπλουγούρας, ενώ την απόλυτη ικανοποίηση της εξέφρασε η πρόεδρος κ. Γιάννα Ντάκου, μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Facebook.
Δείτε τις φωτογραφίες:
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush5-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush6-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush7-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush8-1024x768.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush12-989x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush19-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush15-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush16-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush17-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush18-1024x766.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush9-768x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush21-768x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush20-768x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush10-768x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush11-768x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush2-766x1024.jpg)
![](https://www.trikalanews.gr/wp-content/uploads/2024/03/dendrofuteush4-766x1024.jpg)